^Powrót na górę

CV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta

Spotkanie w ambasadzie Niemiec w dniu 2 czerwca 2017

01W dniu 02.06.2017 r. grupa młodzieży z pierwszych klas naszego Liceum razem z nauczycielką języka niemieckiego Joanną Skibińską - Lewandowską udała się na spotkanie do Ambasady Niemiec w Warszawie. Po Ambasadzie oprowadzała nas Pani Maria Albers z Wydziału Kultury.  Mieliśmy okazję zwiedzić niemiecką Ambasadę oraz piękny ogród, rozmawialiśmy o 25 - leciu partnerskich stosunków polsko - niemieckich, możliwościach studiowania w Niemczech oraz programach stypendialnych. Na koniec otrzymaliśmy drobne upominki. Spotkanie przebiegło w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze.
Mamy nadzieję, że za rok znów uda nam się odwiedzić "kawałek" Niemiec w Polsce.

Copyright © 2013. CV Liceum Ogólnokształcące  Rights Reserved.