^Powrót na górę

CV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta

Warszawska Akademia Talentów

W 2001 roku dyrektorzy białołęckich gimnazjów podjęli współpracę w zakresie organizacji konkursów gimnazjalnych. Ideą działania była aktywizacja środowiska uczniów i nauczycieli, skupienie zainteresowań wokół celów dydaktycznych i poznawcze stymulowanie młodzieży. W bieżącym roku proponujemy wszystkim warszawskim gimnazjom udział w tym przedsięwzięciu. Warszawska Akademia Talentów została stworzona z myślą o uzdolnionej młodzieży gimnazjalnej, która chce rozwijać się w różnych dziedzinach wiedzy. Inicjatywa skierowana jest do grupy nastolatków w przedziale wiekowym 13-16 lat. W roku szkolnym 2016/2017 w ramach Warszawskiej Akademii Talentów odbędzie się 12 konkursów tematycznych i artystycznych.

 

 Do pobrania:

AKTYWNY SAMORZĄD 2016/2017

 najaktywniejszaOgłaszamy kolejną edycję konkursu Samorządu Uczniowskiego Liceum „MOJA KLASA JEST THE BEST!” Regulamin konkursu dostępny jest na tablicy informacyjnej SU Liceum oraz u wychowawców klas 1 i 2. Liczymy na aktywny udział klas w pracach Samorządu Uczniowskiego!

W ubiegłym roku tytuł AKTYWNEJ KLASY otrzymała klasa 2B. W ramach nagrody uczniowie mają lekcje z native speakerem panem Markiem Harrisonem.

V Ogólnopolski Przegląd Szkolnych Przedstawień Anglojęzycznych "MiniGlobe"

Mamy zaszczyt zaprosić na piątą edycję Ogólnopolskiego Przeglądu Szkolnych Przedstawień Anglojęzycznych "MiniGlobe" organizowanego przez naszą Szkołę. Na najlepszego aktora przeglądu czeka nagroda m.in. w postaci obozu letniego z warsztatami aktorskimi, ufundowana przez Camport Anna Madajska. Partnerują nam także: Białołęcki Ośrodek Kultury, wydawnictwo Oxford University Press oraz Stomatologia Rafałowicz i Joanna Rafałowicz. Zapraszamy!

Do pobrania regulamin i karta zgłoszenia do konkursu.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt. "Ilustracja do bajki rosyjskiej".

 1 01W listopadzie uczniowie klas licealnych z językiem rosyjskim wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. „Ilustracja do bajki rosyjskiej”. Konkurs miał na celu pogłębianie zainteresowań uczniow językiem rosyjskim oraz rozwijanie tworczego myślenia.

Prace, które przeszły do drugiego etapu przygotowali następujący uczniowie klas II i III: Angelika Kałasa, Aleksandra Bober, Natalia Ilnicka, Ilona Puławska, Andrzej Tokarczyk.

 

Copyright © 2013. CV Liceum Ogólnokształcące  Rights Reserved.