^Powrót na górę

CV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta

Zajęcia pozalekcyjne i koła naukowe

Zajęcia pozalekcyjne w r. szk. 2016/2017 -LICEUM

Lp. Nazwisko i imię Rodzaj zajęć Dzień tygodnia godziny sala
1 Pachana Bożena Konsultacje Środa 14.35-15.30 44
2 Anasiewicz Justyna Konsultacje Wtorek 13.40-14.25 172
3 Beresteczka Anna Konsultacje Czwartek 14.35-15.20 133
4 Brodawka Anna Konsultacje maturalne Poniedziałek 14.25-15.15  
5 Cukierska – Koć Elżbieta Konsultacje –j.angielski, j,rosyjski Wtorek 15.20-16.05  
      Piątek 7.15-8.00  
6 Dudzik Paweł Konsultacje Poniedziałek 14.35-15.20 168
7 Dymińska Paulina Zaj. Wyrównujące wiedzę Środa 15.00-16.00  
8 Frąckowiak Aneta Konsultacje Poniedziałek 15.30-16.15  
9 Garcarz Leszek Kółko filozoficzne Piątek 15.30-16.15 136
10 Górna Agata Konsultacje językowe Poniedziałek 12.45-13.30  
11 Józefowska Barbara Konsultacje Poniedziałek 15.20-16.05  
12 Kamińska Hanna   Czwartek 14.35-15.20  
      Pn.-pt 12.25-12.45  
13 Kowalik Aneta Konsultacje Czwartek 14.35-15.20 154
14 Kowalik Barbara Konsultacje językowe Piątek 14.35-16.05 158
15 Kowalski Grzegorz Konsultacje Wtorek 14.25-15.10 32
      Czwartek 12.45-13.30  
16 Lesisz Małgorzata Konsultacje Wtorek 14.35-15.20 41
17 Maraszek Grzegorz Konsultacje Wtorek 13.30-15.00  
18 Mossakowska Gabriela Konsultacje Wtorek 15.30-16.15 s.gim
19 Niciński Andrzej Konsultacje Wtorek 15.30-16.15 51
20 Ostrowski Andrzej Konsultacje Poniedziałek 13.40-14.25  
    Koło geogr.-ekologiczne Piątek 13.40-14.25  
21 Pałka Magdalena Konsultacje Wtorek 7.15-8.00  
    Koło matematyczne czwartek 8.00-8.45  
22 Pastuszak Lidia  Konsultacje. Czwartek 8.00-8.45 42
    Przygot.do matury Poniedziałek 8.45-9.40  
23 Pieniążek - Siekierska Agnieszka Przygot. Do matury rozszerz. Wtorek 15.30-16.15  
24 Poprawska Aleksandra Konsultacje Środa 13.40-14.25  
           
25 Porowska Iwona Konsultacje Poniedziałek 8.00-8.45 154
      Piątek 8.00-8.45  
26 Portacha Agnieszka Konsultacje Czwartek 8.00-8.45 143
           
27 Rogalska Marta Konsultacje Czwartek 7.30- 8.00  
           
28 Siekierski Łukasz Konsultacje sportowe Środa 8.00-8.45  
      Czwartek 10.45-11.30  
29 Siembor Magdalena Konsultacje Wtorek 7.15-8.00 134
           
30 Sikorska Renata Konsultacje Wtorek 7.15-8.00 168
           
31 Skibińska–Lewandowska Joanna Konsultacje maturalne Piątek 8.00-8.45  
           
32 Sutyniec Paweł Konsultacje sportowe Poniedziałek Piątek 10.45-11.30  
        9.50-10.35  
33 Szirch-Ziółkowska Justyna Konsultacje maturalne Środa 8.00 136
    Przygotowanie uroczystości Piątek Wg.harmonogramu s.teatr.
34 Świderska Agnieszka Konsultacje Środa 14.30-16.00  
           
35 Tłuchowska Mariola Konsultacje Czwartek 14.35-16.05  
           
36 Wichura Paweł Konsultacje Środa 14.30-16.00 66
    Konsultacje w miarę potrzeb ruchome      
37 Zaleska Izabela Przygotowanie do uroczystości Piątek 14.35-15.20  
38 Złamański Krzysztof Konsultacje Poniedziałek 15.25-16.25 65
    Zajęcia przygotowujące do matury z historii Piątek 15.25-16.30 65

 

Copyright © 2013. CV Liceum Ogólnokształcące  Rights Reserved.