Gimnazjum Nr 122 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. gen. Charlesa de Gaulle’a

Warszawska Akademia Talentów 2017

01Dnia 6 czerwca 2017 r. w Urzędzie Dzielnicy Białołęka odbyła się Warszawska Akademia Talentów, w której uczestniczyły wszystkie stołeczne dzielnice. W uroczystości brały udział:

Pani Elżbieta Gęsina – Dyrektor ZS nr 106 ,

Pani Anna Arciszewska i Pani Małgorzata Szyłak- Szydłowska – organizatorki Konkursu Ortograficznego „Ortografik”,

Pani Hanna Kamińska- koordynator konkursów,

Pani Katarzyna Kowalczyk- nauczycielka przedmiotów artystycznych, autorka Konkursu Artystycznego „Miastomania” oraz uczniowie Gimnazjum nr 122 – zwycięzcy konkursów.

Gimnazjum nr 122 zorganizowało dwa konkursy: artystyczny, który pozwolił uczniom ukazać piękno otaczającego świata, poszerzyć wiedzę historyczną, geograficzną a także plastyczną oraz konkurs ortograficzny poszerzający kompetencje ortograficzne i interpunkcyjne.

Jesteśmy dumni z sukcesów naszych uczniów!

W Konkursie Artystycznym „Miastomania” w kategorii plakat:

2. miejsce zdobyła Marianna Popławska z klasy 1d

3. miejsce uzyskała Weronika Sadowska z klasy 1d

W Konkursie Artystycznym „Miastomania” w kategorii film:

2. miejsce zdobyli Antoni Izdebski i Marcin Głuszek z klasy 3d

W Konkursie Ortograficznym „Ortografik” 1. miejsce zdobyła Marzena Wachnik z klasy 3c.

Uroczystość uświetnił występ wokalny uzdolnionej uczennicy klasy 1b – Apolonii Owińskiej .

Nasi gimnazjaliści chętnie biorą udział w wielu konkursach. Warszawska Akademia Talentów pozwoliła Im nie tylko sprawdzić zdobytą wiedzę, ale także rozwijać pasje. Uczniowie za udział w Warszawskiej Akademii Talentów otrzymają punkty, podczas rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych.

Serdecznie gratulujemy!

Copyright © 2013. Gimnazjum Nr 122  Rights Reserved.