^Powrót na górę

Gimnazjum Nr 122 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. gen. Charlesa de Gaulle’a

Zajęcia pozalekcyjne i koła naukowe

Lp. Nazwisko i imię Rodzaj zajęć Dzień tygodnia godziny sala
1 Pachana Bożena Koło matematyczne piątek 8.00-8.45 43
2 Anasiewicz Justyna Konsultacje z geografii poniedziałek 14.35-15.20 45
3 Arciszewska Anna  Konsultacje z j.polskiego środa 8.00-8.45 133
piątek 8.00-8.45
4 Bachanek Joanna  Konsultacje z matematyki poniedziałek 14.35-15.20 44
czwartek 13.40-14.25
5 Banaszak Halina Konsultacje wtorek 7.15 - 8.00 61
6 Beresteczka Anna  Konsultacje – historia, WOS czwartek  14.30-15.20  
7 Bochacz Helena Konsultacje – j.polski środa - 3b 8.00-8.45  
czwartek – 1e 8.00-8.45
8 Bojdzińska Agnieszka Zajęcia sportowe Wtorek 12.45-13.30  
czwartek 10.45-11.30
9 Bres Małgorzata  Zajęcia wspierające poniedziałek 7.15-8.00  
Zajęcia rozwijające środa 15.30-16.15
10 Dudzik Paweł Konsultacje środa 14.35-15.20 168
11 Dymińska Paulina Zaj.przygotowujące  środa 7.15-8.00  
do konkursów chemicznych
12 Dziak Monika  Konsultacje psychologiczne czwartek 18.00-19.00  
Konsultacje dla uczniów wg. potrzeb poniedziałek wtorek 7.30-8.30
    7.30-8.30
13 Frąckowiak Aneta Konsultacje poniedziałek 15.30-16.15  
14 Garcarz Leszek Kółko filozoficzne piątek 15.30-16.15 136
15 Giemza Monika Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne Wtorek 7.15-8.00  
środa 7.15-8.00
16 Górna Agata  Konsultacje językowe wtorek 13.40-14.25  
17 Józefowska Barbara Konsultacje z biologii poniedziałek 16.05-16.50  
18 Jura Elżbieta Konsultacje –j.angielski środa 8.00-8.45  
czwartek 8.00-8.45
19 Kaczmarek Marlena  Konsultacje dla uczniów wtorek 7.30-8.00 165
Indywidualne zaj. psych.-ped. czwartek 7.30-8.00
20 Kamińska Hanna Konsultacje -religia czwartek 11.40-13.30  
21 Kowalik Aneta Konsultacje – j.angielski piątek 7.15-8.00 51
22 Krukowska Alicja Konsultacje w-f czwartek 14.30-15.15 Sala gimn.
piątek
23 Kwoczak Agnieszka Konsultacje – j.francuski poniedziałek 8.00-8.45  
środa 8.00-8.45
24 Lesisz Małgorzata Konsultacje środa 14.35-15.20  
25 Maraszek Grzegorz Konsultacje wtorek 13.30-15.00  
26 Mielech Małgorzata  Koło fizyczne wtorek 14.35-13.20 142
27 Niciński Andrzej konsultacje poniedziałek 15.30-16.15 51
28 Ostrowski Andrzej Konsultacje Poniedziałek 13.40-14.25  
Koło geogr.-ekologiczne  piątek 13.40-14.25
29 Paluszkiewicz Małgorzata Koło techniczne, konsultacje poniedziałek 14.35-15.30  
30 Pieniążek - Siekierska Agnieszka Koło teatralne MINIGLOBE wg odrębnego harmonogramu    
31 Poprawska Aleksandra Konsultacje- j. francuski czwartek 14.35-15.20  
32 Portacha Agnieszka Konsultacje poniedziałek 8.00-8.45  
33 Rogalska Marta  Konsultacje wtorek 14.25-15.10  
34 Siembor Magdalena konsultacje poniedziałek 7.15-8.00 134
35 Sikorska Renata konsultacje poniedziałek 13.40-14.25 168
36 Sobiecka Teresa konsultacje czwartek 15.20-16.10 64
37 Szyłak-Szydłowska Małgorzata konsultacje poniedziałek 8.00-8.45 135
piątek 8.00-8.45 135
38 Świderska Agnieszka Konsultacje środa 14.30-15.15 53
39 Tłuchowska Mariola Konsultacje czwartek 14.35-16.15  
40 Trzaskulska Edyta  Konsultacje poniedziałek 14.35-16.05  
41 Zimnicka – Cisek Beata „Zespół muzyczny” czwartek 14.30-16.00 174
42 Żak Katarzyna Kółko różańcowe konsultacje codziennie 12.25 50
środa 14.35-15.20 50

Lp.

Nazwisko i imię

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

godziny

sala

1

Pachana Bożena

Koło matematyczne

piątek

8.00-8.45

43

2

Anasiewicz Justyna

Konsultacje z geografii

poniedziałek

14.35-15.20

45

3

Arciszewska Anna

Konsultacje z j.polskiego

środa

piątek

8.00-8.45

8.00-8.45

133

4

Bachanek Joanna

Konsultacje z matematyki

poniedziałek

czwartek

14.35-15.20

13.40-14.25

44

5

Banaszak Halina

Konsultacje

wtorek

7.15 - 8.00

61

6

Beresteczka Anna

Konsultacje – historia, WOS

czwartek

14.30-15.20

 

7

Bochacz Helena

Konsultacje – j.polski

środa - 3b

czwartek – 1e

8.00-8.45

8.00-8.45

 

8

Bojdzińska Agnieszka

Zajęcia sportowe

Wtorek

czwartek

12.45-13.30

10.45-11.30

 

9

Bres Małgorzata

Zajęcia wspierające

Zajęcia rozwijające

poniedziałek

środa

7.15-8.00

15.30-16.15

 

10

Dudzik Paweł

Konsultacje

środa

14.35-15.20

168

11

Dymińska Paulina

Zaj.przygotowujące

do konkursów chemicznych

środa

7.15-8.00

 

12

Dziak Monika

Konsultacje psychologiczne

Konsultacje dla uczniów wg. potrzeb

czwartek

poniedziałek wtorek

18.00-19.00

7.30-8.30

7.30-8.30

 

13

Frąckowiak Aneta

Konsultacje

poniedziałek

15.30-16.15

 

14

Garcarz Leszek

Kółko filozoficzne

piątek

15.30-16.15

136

15

Giemza Monika

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

Wtorek

środa

7.15-8.00

7.15-8.00

 

16

Górna Agata

Konsultacje językowe

wtorek

13.40-14.25

 

17

Józefowska Barbara

Konsultacje z biologii

poniedziałek

16.05-16.50

 

18

Jura Elżbieta

Konsultacje –j.angielski

środa

czwartek

8.00-8.45

8.00-8.45

 

19

Kaczmarek Marlena

Konsultacje dla uczniów

Indywidualne zaj. psych.-ped.

wtorek

czwartek

7.30-8.00

7.30-8.00

165

20

Kamińska Hanna

Konsultacje -religia

czwartek

11.40-13.30

 

21

Kowalik Aneta

Konsultacje – j.angielski

piątek

7.15-8.00

51

22

Krukowska Alicja

Konsultacje w-f

czwartek

piątek

14.30-15.15

Sala gimn.

23

Kwoczak Agnieszka

Konsultacje – j.francuski

poniedziałek

środa

8.00-8.45

8.00-8.45

 

24

Lesisz Małgorzata

Konsultacje

środa

14.35-15.20

 

25

Maraszek Grzegorz

Konsultacje

wtorek

13.30-15.00

 

26

Mielech Małgorzata

Koło fizyczne

wtorek

14.35-13.20

142

27

Niciński Andrzej

konsultacje

poniedziałek

15.30-16.15

51

28

Ostrowski Andrzej

Konsultacje

Koło geogr.-ekologiczne

Poniedziałek

piątek

13.40-14.25

13.40-14.25

 

29

Paluszkiewicz Małgorzata

Koło techniczne, konsultacje

poniedziałek

14.35-15.30

 

30

Pieniążek - Siekierska Agnieszka

Koło teatralne MINIGLOBE

wg odrębnego harmonogramu

 

 

31

Poprawska Aleksandra

Konsultacje- j. francuski

czwartek

14.35-15.20

 

32

Portacha Agnieszka

Konsultacje

 

poniedziałek

8.00-8.45

 

33

Rogalska Marta

Konsultacje

wtorek

14.25-15.10

 

34

Siembor Magdalena

konsultacje

poniedziałek

7.15-8.00

134

35

Sikorska Renata

konsultacje

poniedziałek

13.40-14.25

168

36

Sobiecka Teresa

konsultacje

czwartek

15.20-16.10

64

37

Szyłak-Szydłowska Małgorzata

konsultacje

poniedziałek

piątek

8.00-8.45

8.00-8.45

135

135

38

Świderska Agnieszka

Konsultacje

środa

14.30-15.15

53

39

Tłuchowska Mariola

Konsultacje

czwartek

14.35-16.15

 

40

Trzaskulska Edyta

Konsultacje

poniedziałek

14.35-16.05

 

41

Zimnicka – Cisek Beata

„Zespół muzyczny”

czwartek

14.30-16.00

174

42

Żak Katarzyna

Kółko różańcowe konsultacje

codziennie

środa

12.25

14.35-15.20

50

50

Copyright © 2013. Gimnazjum Nr 122  Rights Reserved.